0
Coș
Elementul nu a fost selectat

Perioada promoției: 17.12.2019 - 31.01.2020

În ajunul sărbătorilor de Anul Nou, echipa noastră continuă să vă încânte și să vă surprindă cu oferte excelente și cadouri frumoase.

Doar până la 31 ianuarie puteți cumpăra cele mai noi gadgeturi de la prietenii noștri de la Samsung la prețuri incredibil de mici pentru dvs. sau ca un cadou pentru rudele voastre! Maximum - întotdeauna mai mult decât vă așteptați!

Samsung Galaxy A30s cu o cameră inteligentă triplă de 25 Mp, care recunoaște automat scena și ajustează instantaneu viteza obturatorului, expunerea, saturația, profunzimea culorii, gama dinamică și contrastul. Și datorită camerei frontale de 16 Mp și focus-ului selfie, puteți crea selfie-uri uimitoare în orice moment al zilei. Pozele dvs. vor fi întotdeauna la cel mai profesional nivel.

Scanerul de amprente integrat pe ecran va face smartphone-ul cât mai sigur posibil, iar accesul dvs. la date este fiabil și rapid. Noul său procesor cu 8 nuclee și memoria RAM 3Gb vor asigura performanța eficientă a aplicației.

Smartphone Galaxy A30s arată impresionant și are un design subțire. Datorită formei ergonomice, telefonul se simte confortabil în mână, ceea ce facilitează foarte mult navigarea. Telefonul iese în evidență prin modelul său holografic iridescent spectaculos.


Ecranul mare al Galaxy M30s ridică nivelul de confort al vizionării la o nouă înălțime. Ecranul Super AMOLED nelimitat vă permite să vă bucurați de conținutul preferat, de videoclipuri sau jocuri.

Samsung vă oferă mai multe oportunități de a surprinde cele mai interesante momente ale vieții. Utilizați o cameră super-unghiulară pentru peisaje uimitoare. Fotografiile cu elaborarea celor mai mici detalii la orice moment al zilei vor fi furnizate de o cameră de 48 de megapixeli, iar una de 5 megapixeli cu senzor de adâncime va oferi o imagine clară a unui obiect important pe un fundal frumos estompat.

Galaxy M30s este echipat cu un procesor rapid cu 8 nuclee și 4 GB RAM, care asigură o funcționare lină și eficientă a aplicațiilor.

Scanerul de amprente din spatele Galaxy M30s vă permite să deblocați rapid și ușor telefonul și să deschideți aplicații de lucru.

Corpul său lucios, cu o grosime de numai 8,9 mm, cu o textură gradientă, va oferi o senzație incredibil de confortabilă în palma mâinii. Și vă puteți debloca smartphone-ul, aducându-l pur și simplu pe față. Tehnologia de recunoaștere a feței garantează accesul la telefon doar proprietarului său, astfel încât datele dvs. personale să nu cadă niciodată în alte mâini.

Cumpărați unul dintre aceste minunate smartphone-uri cu card de memorie de 128 GB ca cadou și deveniți participant la extragerea celui mai modern crossover și a altor 20 de super premii!

Echipa noastră vă dorește clipe strălucitoare și de neuitat în Anul Nou! Fie ca tot ceea ce este conceput să devină realitate și tot ce este destinat să fie îndeplinit! Trăiește și sărbătorește la Maximum!

Și desigur poți comanda oricare dintre aceste produse OnLine cu livrare la domiciliu.

(0)
9999
Putere maximă consumată, W: 1500 / Număr de viteze: 9 / Funcţie Pulse: da / Număr de accesorii: 6
Cod produsului: 53939
(0)
Reducere 21%
Economie 700 lei
3199
2499
Capacitate tocare, кg/min: 1,5 / Putere nominală, W: 350 / Putere maximă (cu motorul blocat), W: 1400 / Funcţie Revers: da
Cod produsului: 51927
(0)
6299
Nivel zgomot min/max, dB: 26/49 / Moduri de operare: răcire / încălzire / Capacitate de racire, BTU: 9000 / Interval de temperaturi (încălzire): -7 ~+24
Cod produsului: 64505
(0)
469
Tip: pentru telefon / Decorare: cu suport / Form factor: husa-carcasa / Culoare: negru
Cod produsului: 62076
(0)
Reducere 16%
Economie 2000 lei
11999
9999
Capacitate de încărcare, kg: 9 / Viteza maximă de centrifugare, rpm: 1400 / Clasa de eficienţă energetică: A+++ / Clasa de eficienţă la spălare: A
Cod produsului: 61074
(0)
19999
Dezgheţare frigider: No Frost / Dezgheţare congelator: No Frost / Tip de compresor: invertor / Tip control: electronic
Cod produsului: 67794
(0)
Reducere 6%
Economie 1000 lei
14999
13999
Dezgheţare frigider: No Frost / Dezgheţare congelator: No Frost / Tip de compresor: invertor / Tip control: touchscreen
Cod produsului: 67294
(0)
Reducere 14%
Economie 70 lei
499
429
Putere maximă consumată, W: 2200 / Tip control: mecanic / Număr de viteze: 2 / Număr nivele de temperatură: 3
Cod produsului: 49506
(0)
6999
Capacitatea maximă, seturi: 9 / Consum de apă în program, l/ciclu: 10 / Sistem de uscare: condensare / Tip control: electronic
Cod produsului: 48094
(0)
13999
Tip control: electronic / Display: da / Tip maşina de uscat: pompa de caldura / Încărcare maximă (bumbac), kg: 8
Cod produsului: 55363
Toate Articolele